İstanbul Kars Nakliyat Hizmeti

Kars Parsiyel Taşımacılığı

Kars parsiyel taşımacılığı günümüz sanayi ve ticaret şirketlerinin vazgeçilmez bir şeklidir. Parsiyel yani parça parça taşımacılık yapılması anlamına gelmektedir ki, bu tür uygulamalar çok revaçtadır. Bir firmanın parsiyel taşımacılık yapan şirketler ile çalışması onun için büyük bir avantajdır. Çünkü firmalar taşıttıracağı kuru yük malzemesinin sadece darası kadar ücret öder ve bu onu büyük bir külfetten, zaman kaybından ve gereksiz güç harcanmasından kurtarır. 

Kuru Yük Taşımacılığı

Kars kuru yük taşımacılığı ticarethanelerin katı malzeme ihtiyaçlarının tedarik edilen firmalardan taşınmasını ve üretimin son sürat devam etmesini sağlar. Kuru yük denince aklımıza birçok çeşidi gelmektedir. Parsiyel anlamda kuru yük olarak demonte mobilya parçaları, demir çelik ürünleri ve çeşitli ham maddeler, tarım ve hayvancılık alanında kullanılması gereken çeşitli ürünler, konteynır ve prefabrik yapı parçaları, çimento, demir gibi inşaat malzeme çeşitleri, yapı ve dekorasyon kurulum ürünleri gibi daha bir çok örneği sayılabilmektedir. Parsiyel taşımacılıkta taşınan malın ücretini belirlemek için metreküp, ledametre ve ağırlık ölçüleri hesaplanır ve karşınıza çıkan çok cüzî bir rakamla malınızı güvenle kapınıza kadar getirir ve işleyiş devam eder. Kimi şirketler her gün mal taşıtırken, kimi haftada bir, kimi de ayda bir üretim malzemesine ihtiyaç duyar.

Kars İstanbul Arası Taşımacılık 

Kars İstanbul nakliyat, Kars’tan İstanbul yönüne gitmesi gereken tüm taşımacılık işlerinizin firmamız aracılığı ile sağlayabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ilke edinen bir firma ile çalışmak isterseniz, bir telefon kadar yakınınızda olan firmamız ile irtibata geçerek taşımacılık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İstanbul’dan Kars’a

 İstanbul Kars nakliyat İstanbul’da ki tüm malzeme tedarikçilerinden alınabilecek malzemeleri İstanbul’dan Kars’a kadar getirerek imalathanelerin güvenli bir şekilde teslimatını yaparak ülke ekonomisinin ve üretiminin hızlanmasına katkı sağlar. Kara yolu taşımacılığı İstanbul’dan Kars’a kadar belirledikleri güzergâh üzerinde hizmetlerini son sürat devam ettirmektedirler.

Bize Güvenin

Sizler de kuru yük taşımacılığı konusunda güvenilir bir firmayla çalışmak ve işlerinizin büyük bir titizlik ile yürütülmesini istiyorsanız, bir telefon uzaklığında olan firmamız ile irtibata geçerek yardım alabilirsiniz. Web sitelerindeki adresimizden bize ulaşıp tedarik etmek istediğiniz üretim ve imalat malzemenizi taşıttırabilirsiniz.