İstanbul Kars Ambar Hizmeti

Kars Parsiyel Taşımacılığı

Parsiyel taşımacılık bir başka deyişle parça parça taşımacılık, kendi alanında önemli bir sektördür. Müşteri başka şehirdeki tedarikçisinden alması gereken malzemelerini hasarsız bir şekilde teslim alarak imalat ve üretime devam etmek ister. Bunun da en külfetsiz ve kolay bir şekilde yapılması için güvenli bir firma bulup çalışmak durumundadır.

Kars parsiyel taşımacılığı hizmetlerimiz müşterinin tedarik etmek istediği malzemenin bütün sorumluluğunu alarak parsiyel taşımacılığı büyük bir başarıyla yapmaktadır. Müşterilerin memnun kalmasını ilke olarak edinen firmamız çalışanları da tecrübeli ve profesyonel olup, yükünüzün araçlara yerleştirilmesi ve araçlardan indirilmesi konusunda oldukça hassas davranarak zararsızca taşıma yapmayı amaçlarlar.

İstanbul Kars Nakliyat 

İstanbul Kars nakliyat, İstanbul’dan Kars’a kadar ticaret ve sanayi malzemelerinin aynı güzergâh üzerindeki adreslerden alınması ve teslim edilmesi itina ile gerçekleştirilmektedir. Deneyimli ve SRC belgesi bulunan uzun araç sürücüleri eşliğinde yapılan yolculuk esnasında her hangi bir aksiliğe mahal vermeden çalışılır. Araçlarımızın tüm bakım ve muayeneleri gününe yapılıp, yollarda ve denetlemelerde aksamalar yaşanmasını önlemektedirler.

Kars’tan İstanbul’a Nakliye Hizmeti

Kars İstanbul nakliyat ise yine Kars’tan İstanbul’a gitmesi gereken malzemelerin tedarikçiler ve malzeme bekleyen müşteriler arasında nakli ile il ve ilçelerin parsiyel yük taşımacılığını yaparlar.

Kuru Yük Taşımacılığı

Kars kuru yük taşımacılığı katı ticaret ve sanayide kullanılan malzemelerin taşınarak sahiplerine teslim edilmesini sağlamaktadır. Kuru yük malzemeleri denince akla birçok çeşit ürün gelmektedir. Bunlara örnekler vermek gerekirse, tarımda ve hayvancılık alanlarında kullanılabilecek malzemelerin tedarik edilmesinde, her türlü demir, çelik ürünleri (Örn: Tij çubuğu gibi) ile inşaat ve yapı dekorasyon malzemeleri, otomotiv sektörü malzemeleri ile makinalar ve parçaları, demonte mobilya ve prefabrik yapılar, konteynır,  doğalgaz boruları ve çeşitli taş yünleri gibi daha da çeşitlendirilerek sayılabilir.

Bize Ulaşın

Sizlerin de parsiyel kuru yük taşımacılığı ile ilgili güvenilir ve deneyimli bir firmayla çalışmaya ihtiyacınız varsa web sitelerindeki adresimizden bize ulaşmanızı ve destek almanızı tavsiye ederiz. Firmamız firmanıza bir telefon kadar yakın olup, firmamız ile yapacağınız telefon görüşmesi neticesinde parsiyel yükünüz hiç sorun yaşanmayacak şekilde sizlere teslim edilir.